28 Mart 2023 Günlük Burç Yorumları… Yeniliklere açıksınız

Koç

Arkadaşlık ilişkilerinizde birtakım çekişmeler yaşayabilirsiniz. Kendinizi ifade ederken doğruluğunuzun patavatsızlığa dönmesine izin vermeyin.

Partnerinizle aranızda istemediğiniz bir gerilime neden olmak istemiyorsanız, bazı olayların duygusal boyutlarında farklı nedenler aramamalısınız. İçsel disiplininizin önemli olduğu bir gün içindesiniz. Kendinizi şımartmalısınız.

Boğa

Kalabalık kitlelere hitap edebilen fikirlerinizi sunabilir, yeni amaçlar doğrultusunda planlar yapabilirsiniz.

Duygusal konularda karşı tarafın düşüncelerinden etkilenmeniz yüzünden zorluklar yaşıyorsunuz. Partnerinizin sezgileriyle hareket etmekten korkmamalı ve olayları akışına bırakmalısınız. Zaman gecikmeleri yaşayabilirsiniz.

İkizler

Uzak ülkelerden beklediğiniz gelişmelerin haberini alabilirsiniz. İdealleriniz, ulaşılmak üzere bekliyor.

Kendinizi ifade etmek için her türlü fırsatın size sunulduğunu görüyorsunuz. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini çok iyi takip ediyorsunuz. Yeni oluşumlar için her şey mükemmel gelişiyor.

Yengeç

Mantıksal tarafınızı kullanırken kişilerarası ilişkilerdeki sınırları zorlayabilirsiniz. Bazen aradığınız cevap içinizdedir, onu duymaya çalışın.

Bugün çevrenizle güçlü iş birliği içinde olacaksınız. Duygusal gelişiminiz için yapacağınız çalışmalarda; maddi beklentilerin de önem kazanacağını biliyor ve hedeflerinizi ona göre belirliyorsunuz. Başarıya çeyrek kaldı.

Aslan

İkili ilişkilerinizde aktif rol almanız bekleniyor. Çözülmesi gereken düğümler ve anlaşmazlıklar olabilir.

Çevrenizde size destek verecek özel dostlarınızla bir arada olacaksınız. Yaşam kalitenizde, belli bir ortalamanın altına düşmek istemediğiniz için, dostlarınızı da bu yönde seçmek istiyorsunuz. Önemli konular gündeme gelecek.

Başak

Rutin işlerinizin ritmine ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Daha planlı olmak işlerinizi kolaylaştırabilir.

Birçok çalışmanızla ilgili yapılanma içinde olabilirsiniz. Yapacağınız atılımlar için, gerekli bağlantıları kurmayı başaracaksınız. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz.

Terazi

Adeta sahnede olmanız gerekebilir, yapacağınız her işten haz alabilirsiniz. Hayatınızın baş rolünde de sizin olduğunuzu unutmayın.

Enerjinizi çok güzel kanalize edebiliyorsunuz. Başlatacağınız işlerin size sağlayacağı avantajları çok iyi özümlemelisiniz. Özgürlük duygularının size zarar verebileceğini düşünerek, seçimleriniz konusunda dikkatli olun.

Akrep

Aileniz, ailenizin finansal kaynakları ve belirli mülkleriniz için zaman harcayabilirsiniz. Mevcuttaki düzene yeni bir soluk getirmeniz gerekebilir.

Hedefiniz belli ve siz amacınıza adım adım yaklaşıyorsunuz. Bulunduğunuz ortamlarda kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekebilir. Çevresel koşullarınızı yeniden biçimlendirmek sizin elinizde, biliyorsunuz.

Yay

Telefon trafiğinde yoğun bir gün geçirebilirsiniz. Yakın çevreniz ve kardeşlerinizin gündeminde olabilirsiniz.

Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı tereddütleriniz var. Pratik zekanız sayesinde olayları kısa sürede toparlayacak ve istediğiniz şekilde rayına oturtacaksınız. Yeni işinizle ilgili yoğun temponuz mükemmel.

Oğlak

Değerinizi sorgulayabilir ve kendi kendinizle çelişebilirsiniz. Aynaya karşı acımasız olmak ile objektif olmak arasındaki ayrımın farkında olun.

Bugün partnerinizle sürtüşme yaşayabilirsiniz. Sürekli hareket halinde olmanız sizi mutlu ediyor. İkili ilişkilerinizde yaşadığınız çelişkiler sizi zor durumda bırakacaktır. Sosyal fikirlerinizde aşırılık görülebilir.

Kova

Büyük resmi görebilmenin getirdiği gayeler doğrultusunda kendinizi her türlü çatışmaya arzulu hissedebilirsiniz. Biraz sakinliğe ihtiyacınız olabilir.

İletişim konusunda gerekli her türlü donanıma sahipsiniz. Hayal gücünüzü kullanarak isteklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Çalışmalarınızda estetik ve duygusal yönlerinizi ortaya koyuyorsunuz. Yeni projeler peşindesiniz.

Balık

İçinizde kopan beyin fırtınaları ruh halinize yansıyor. Mental anlamda her zamankinden daha aktif ve dolayısıyla yorgun hissedebilirsiniz.

Bugün düşüncelerinizi açıklarken, karamsar davranmayı bırakın ve her zamanki gibi akılcı bir yaklaşımı seçin. Farklı konuları savunarak, onunla birbirinize ters düşebilirsiniz. Yollarla ilgili yeni fırsatlar söz konusu…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir