Samsung kablosuz powerbank ile şarjı hızlandırıyor

Samsung’un mobil cihazlar için yeni bir aksesuar üzerinde çalıştığı anlaşılıyor. Samsung’un 10.000mAh kapasiteli kablosuz güç bankası, bir perakendeci üzerinde ortaya çıktı. Yakında piyasaya sürülecek olan bu cihazın fiyatı, özellikleri ve tasarımı hakkında detaylara sahibiz.

Güney Koreli teknoloji devi, iki yeni güç bankası modeli üzerinde çalışıyor. Bunlardan biri 10.000mAh kapasiteli batarya paketi içeriyor ve mat bir tasarıma sahip. Yuvarlak kenarları ile dikkat çeken bu model, EB-U2510 model numarasına sahip.

Samsung kablosuz powerbank ile şarjı hızlandırıyor

Cihaz, iki adet USB Type C portuna sahip ve bir LED göstergesi bulunuyor. Bu gösterge muhtemelen aksesuarın pil kapasitesini gösteriyor. Güç bankası, USB Type C portlarından biri kullanıldığında 25W’a kadar şarj hızı sunabiliyor. Ancak her iki port aynı anda kullanıldığında, cihaz iki cihazı yalnızca standart 10W hızında şarj edebiliyor. Cihazın bir diğer dikkat çekici özelliği ise, üst kısmında bulunan kablosuz şarj pedi.

Bu kablosuz güç bankası, aynı anda üç cihazı 7,5W şarj hızında şarj edebilme kapasitesine sahip. Alman perakendeci Bechtle’da yaklaşık 39,26 EUR (yaklaşık 43 ABD Doları) fiyat etiketi ile görüldü. Samsung’un bu modelin yanı sıra, daha hızlı 45W hızlı şarj sunan daha büyük 20.000mAh kapasiteli bir batarya varyantını da piyasaya sürmesi bekleniyor. Bu yenilikler, Samsung kullanıcılarının mobil yaşamlarını daha da kolaylaştıracak ve cihazlarını daha uzun süre çalışır halde tutacak yeni seçenekler sunuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir