Taylor Swift’i Time’ın Kapağında Görenler Zevkten Dört Köşe Oldu! Kürk Değil Benjamin Button…

ABD’li şarkıcı Taylor Swift, Amerikan Time dergisi tarafından yılın kişisi ilan edildi.

Son turnesinde bilet satış rekorları kıran Amerikalı şarkıcı, Time’a verdiği demeçte hayatının “en gururlu ve en mutlu” anını yaşadığını söyledi.

Time dergisinin çarşamba günü yayınlanan üç kapak fotoğrafından birinde şarkıcı, uzun kollu siyah bir elbise ve siyah taytla, ilk bakışta tüylü bir kürk gibi görünen bir aksesuarla poz verdi ancak dikkatli gözler hiç yanılmadı. O Benjamin Button’du, Swift’in kedisinin ta kendisi.

33 yaşındaki Swift, son başarısını bu kapağı Instagram akışında paylaşarak ve komik tepkisini şu başlıkla paylaşarak kutladı: “Time Magazine: Seni Yılın Kişisi ilan etmek istiyoruz- / Ben: Kedimi getirebilir miyim? “

Fotoğraf çekiminden birkaç çarpıcı fotoğraf daha paylaşarak, şöyle yazdı: “En büyük, en gürültülü, en agresif şekilde aşırı heyecanlı, beni Yılın Kişisi seçtiği için @ time’a teşekkür ederim.”

Swift üç kedinin “annesi”: 2011’de sahiplendiği Scottish Fold Meredith Gray; Kendisi de Scottish Fold olan ve aileye 2014 yılında katılan Olivia Benson ; ve 2019’da aldığı Benjamin.

Benjamin’in tatlı evlat edinme hikayesi, Swift’in onunla “ME!” müzik videosunun setinde yavru kedi olarak tanışmasıyla başladı. Benjamin videoda Meredith ve Olivia ile birlikte rol aldı, ancak Swift henüz onun kedi annesi değildi.

Swift, TIME’a hayatındaki “en etkili faktörün” Meredith Gray ve Olivia Benson’un da aralarında bulunduğu tüylü arkadaşları olduğunu söyledi. “Kedilerim var. Onlara takıntılıyım” dedi ve ekledi: “Onlarla birlikte yaşamak gerçek bir keyif.”

Swift’in kendisi kadar olmasa da üç kedisi de oldukça meşhur. Ünlü şarkıcının, müzik videolarında ve reklamlarda yer alan ve her biri tahmini 100 milyon dolar değerinde olan Meredith Gray ve Olivia Benson adında iki kedisi daha var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir